wtorek, 10 kwietnia 2012

Na dzień dobry :)

W końcu udało mi się zgrać ze starego telefonu zdjęcia daawno zrobionych kartek. Jest to nie lada wyczyn, gdyż po wymianie, Nokia została schowana w bliżej nieokreślone miejsce. Jednak historia skończyła się dobrze i zdjęcia są na dysku laptopa (stosunkowo) bezpieczne. 
W ramach nieuczeniasię postanowiłam spełnić dawne postanowienie i założyć bloga. Nie miałam większej motywacji, ponieważ wiem, że póki co mam mało czasu wolnego, aby poświęcić się swojemu hobby, jednak na dobry (?) początek mogę przecież zacząć od tego, co już jest gotowe. I tak też właśnie zrobię! :)
Mam kilka kartek wykonanych dla wyjątkowych osób, które zajmują w moim sercu specjalne miejsce, jednak pomyślałam, że utrzymując ład i porządek zacznę od początku. :) Pierwszą kartką będzie ta, zrobiona dla przyjaciółki. Została przygotowana w ramach gratulacji za perfekcyjnie zdaną maturę oraz dostanie się na wybrany kierunek studiów. Była to pierwsza, eksperymentalna kartka (po długiej przerwie trwającej jakieś 6 lat).
Przepraszam za jakość zdjęć, sama nie mogę jej przeboleć, ale rzadko kiedy mam czas, żeby zrobić perfekcyjne zdjęcie, ponieważ wszystko dzieje się TAK szybko! :)

G.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz