niedziela, 14 września 2014

(: Creative Blog Tour :)


Już po tytule posta można wywnioskować co się dzieje :)
Zostałam zaproszona do wzięcia udziału w pewnym lańcuszku. Generalnie mnie one nie przekonują, jednak ten jest wyjątkowy. No i zaprosiła mnie do niego jedna z moich ulubionych scraperek- Pamela, która prowadzi bloga mru's life. Jest ona niezwykle ciepłą i sympatyczną osobą. Uwielbiam jej niepowtarzalny styl (tak! tak! tak! :)), często próbuje nowych rzeczy za co podziwiam ją jeszcze bardziej :)


Odpowiem teraz na pytania, które zadała mi Mru :)
1. Nad czym obecnie pracuję?
Ogólnie uwielbiam scrapy, więc praktycznie w każdej wolnej chwili tworzę layoty. Miejsce w moim serduchu znalazł ostatnio także nowy projekt- Project Life lub Pocket Scrapbooking, jak kto woli. Bardzo podoba mi się taka forma przechowywania wspomnień.


2. Czym moja praca różni się od innych w tej branży?
Hahahaha
Myślę, że tak naprawdę każdy kto coś tworzy, w którymś momencie wykształca swój własny styl poprzez pewną powtarzalność technik czy choćby dodatków. Ja uwielbiam chlapać, rzadko kiedy decyduję się na jego brak :D Jeśli przygotowuję scrapa na białej bazie, prawie na pewno dopatrzycie się rozlanej farby.


3. Dlaczego piszę (bloga) o tym co tworzę (robię)?
Bloga założyłam, ponieważ chciałam poznać opinię innych osób z środowiska scrapowego. Bardzo długo robiłam tylko kartki. Podobały mi sie scrapy przeglądane na blogach, jednak sama bałam się spróbować. Okazało się, że był to strzał w dziesiątkę, bo od tamtego czasu nie potrafię przestać :)
Świetne jest także oglądnie prac na innych blogach, poznawanie nowych osób i ich technik pracy.


4. Jak odbywa się mój proces tworzenia (pisania)?
To jest najbardziej skomplikowana część do opowiedzenia. Tak naprawdę nie ma nic określonego. Czasami natchnieniem jest dla mnie zdjęcie, czasami słowo, piosenka, wiersz. Praca, którą wymyślę sobie w głowe praktycznie ZAWSZE różni się od efektu po skończeniu. Prawie zawsze wychodzi lepiej :D Uwielbiam dodatki, alfabety, piękne napisy. Kiedyś nie potrafiłam stworzyć pracy bez użycia stempli. Myślę, że ten czas niedługo wróci :)
Osobom, które doczytały do końca dziękuję bardzo :)

Chciałabym teraz przedstawić Wam scraperki zaproszone do łańcuszka przeze mnie.
Magda- papierowy-pokój,
którą znam i obserwuję tak naprawdę od początku założenia bloga.
Tworzy niezwykłe kartki, a także mnóstwo innych, przepięknych rzeczy, które zawsze są perfekcyjnie wykończone! :)

Ewa- it is all about scrap,
jej bloga regularnie czytam stosunkowo niedługo, ale bardzo lubię tam wracać. Ewa tworzy bardzo pozytywne oraz pełne życia prace, z ogrooooomną ilością detali!! Sama nie potrafię łączyć zbyt wielu, ponieważ zawsze wydaje mi się, że przesadzam :P


Bardzo cieszę się, że dziewczyny zgodziły się odpowiedzieć na te pytania i przekazać je dalej :)
Nie zaprosiłam trzeciej scraperki, gdyż te, którym wysłałam propozycje, zostały już zaproszone. Także, tak czy tak, dowiem się i o nich czegoś więcej :)

Tymczasem znikam i życzę Wam kolorowych snów!
G.


5 komentarzy:

 1. Świetny post! ;) Miło było pozanć Cię bliżej. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. dzięki za miłe słowa :* i za przyjęcie zaproszenia :* świetnie się czytało ;)
  ja też przez to, że założyłam bloga skusiłam się na LOsy, a teraz żyć bez nich nie mogę :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Zawsze dobrze czyta się takie historie zza kulis, a do Ciebie lubię wracać, miło, że napisałaś coś i sobie. Od początku widziałam Cię w scrapach, cieszę się, że je tworzysz, bo są wyjątkowe, pięknie wykonane i o Czymś :)

  OdpowiedzUsuń
 4. a ja kocham ten Twój styl, kocham ten Twój bałagan mega idealnie kontrolowan, który zachwyca, onieśmiela i zniewala :D kocham energie jaką przepełnione są Twoje scrapy ahhhh! :D

  OdpowiedzUsuń
 5. dziekuję zazaproszenie :))) Fajnie się z Tobą bawić! :)

  OdpowiedzUsuń